Hakkımda

Hakkımda

10 Eylül 1981 yılında Gaziantep-İslahiyede doğdum. İlköğretim Malatya Demre İlkokulu, ortaokul ve  liseyi de Malatya Anadolu Lisesinde okudum. Liseyi ikincilikle bitirip 1999 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandım. 2005 yılında Tıp Fakültesini dereceyle bitirip aynı yıl İstanbul Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını kazandım. 5 yıllık asistanlık döneminde özellikle perinatoloji ile ilgili bilimsel araştırmalarda görev yaptım.

2010 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Kliniğinde mecburi hizmetimi tamamladım. Bu süreçte bilimsel yayınlarıma ve araştırmalarıma devam ettim. Çalışmalarım ve makalelerim Avrupa ve Amerika’da saygın dergilerde yayınlandı. Birçok ulusal ve uluslararası kongrelerde poster ve sözlü sunumlarım mevcut olup akademik olarak kariyerimde ilerledim.

2011 yılında biricik kızım Duru’yu doğurarak annelik duygusunu da tattım. 2014 yılında eşimin Çocuk Kardiyoloji yandalını bitirip mecburi hizmet için Mersin’e atanması neticesinde memleketim olan Mersin’e dönüş yaptım. Mersin Kadın Doğum Hastanesi, Tarsus Medical Park Hastanesi ve Özel İMC Hastanesinde çalıştıktan sonra Ocak 2018 itibariyle kendi kliniğimde hasta kabulüne devam etmekteyim.